Svatební focení Znojmo - Fotoateliér ZNOJMO - Fotograf Znojmo

Přejít na obsah
Svatební focení - ceník
-  FOTOP KOVÁČ  -
Svatební focení - ceník
Svatební fotografie je emotivní, jedinečná a plná nádherných momentů, které je radost zachytit - neopakovatelná atmosféra, okamžiky nabité energií, chvíle plné emocí, vzpomínky které nejen díky fotografiím přetrvávají po zbytek života...

Moje práce jako svatebního fotografa začíná spoluprací s Vámi na plánování celého dne, aby bylo zachyceno všechno, co je pro Vás důležité. Fotografie se pořizují ve stylu reportáže, což znamená, že zachycuji přirozené okamžiky a emoce.

Mé služby svatebního fotografa jsou k dispozici v různých balíčcích, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám. Můžeme se společně domluvit na dohodnutých hodinách a místech po celé České republice. Jsem velmi flexibilní a rád se přizpůsobím Vašim požadavkům. Rád za Vámi přijedu kamkoliv, abychom spolu uchovali vzpomínku na Váš svatební den.

Ke své práci používám nejmodernější technologie a software.

Pokud hledáte svatebního fotografa, který Vám poskytne profesionální služby a vytvoří pro Vás skutečně nezapomenutelné vzpomínky na Váš velký den, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám připravím cenovou nabídku, která bude přizpůsobena Vašim požadavkům.

Základní balíčky svatebního focení:

1 – základní (pouze obřad) – Cena od 3000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 1 hodina focení včetně prostojů)
 • příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto
 • nafocený materiál (cca 60 - 100 fotografií ve vysokém rozlišení) formou soukromé zabezpečené galerie, kde si fotografie můžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony. Po domluvě je možné získat fotografie i na nosiči.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • cestovné po okrese Znojmo v ceně

2
– malý (obřad + aranžované foto) – Cena od 4000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 1 - 2 hodiny focení včetně prostojů)
 • příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v blízkém okolí místa obřadu (exteriéry, interiéry, park ...).
 • nafocený materiál (cca 80 - 150 fotografií ve vysokém rozlišení) formou soukromé zabezpečené galerie, kde si fotografie můžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony. Po domluvě je možné získat fotografie i na nosiči.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • cestovné po okrese Znojmo v ceně.

3 – střední (obřad + aranžované foto + zahájení hostiny) – Cena od 6000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 2 - 4 hodiny focení včetně prostojů)
 • příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v okolí místa obřadu  (exteriéry, interiéry, park ...), zahájení svatební hostiny, rozbíjení talířů, úvodní tanec, rozkrojení svatebního dortu.
 • nafocený materiál (cca 120 - 250 fotografií ve vysokém rozlišení) na digitálním nosiči a formou soukromé zabezpečené galerie, kde si fotografie můžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • cestovné po okrese Znojmo v ceně.

4 – velký (celý den včetně příprav) – Cena od 8000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 4 - 6 hodin focení včetně prostojů)
 • příprava na svatební den od ranních hodin (kadeřník - česání nevěsty, oblékání nevěsty, ranní přípravy, příjezd svatebčanů, odjezd svatební kolony). Příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v okolí místa obřadu  (exteriéry, interiéry, park ...), zahájení svatební hostiny, rozbíjení talířů, úvodní tanec, rozkrojení svatebního dortu, házení svatební kytice.
 • nafocený materiál (cca 200 - 300 fotografií ve vysokém rozlišení) na digitálním nosiči a formou soukromé zabezpečené galerie, kde si fotografie múžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • Cestovné po okrese Znojmo v ceně.
 • Každá další započatá hodina 1500,- Kč

X – Rozšíření balíčků - Cena dle vybrané fotoknihy nebo fotoalba a počtu tištěných fotografií
Svatební fotokniha nebo fotoalbum včetně kompletní adjustace fotografií:
Po domluvě lze každý z balíčků rozšířit o svatební fotoknihu nebo fotoalbum dle vlastního výběru včetně kompletní adjustace fotografií. Fotoalbum lze vybrat na naší prodejně.
Líbí se Vám moje fotografie? Rád vyfotím i Vás. Napište mi!
Jsem fotograf ze Znojma a rád přijedu i k Vám.Copyright © Fotop / 2024 Vyrobil Kováč Štefan
Návrat na obsah