Fotosběrna - Fotoateliér ZNOJMO - Fotograf Znojmo

Přejít na obsah
Tisk fotografií
-  FOTOP KOVÁČ  -
- Zhotovte si Vaše fotografie ve čtyřech krocích
- Podrobný popis fotosběrny viz nápověda
- Základní CENÍK ON-Line fotografií zaslaných a objednaných přes internetovou fotosběrnu (ceny fotografií objednaných na prodejně se liší)

Prohlížeč - pro odesílání fotografií je doporučován prohlížeč Microsoft Edge (součást Windows 10).

Přihlášení - pro vstup do fotosběrny je vhodné se nejdříve registrovat. Odpadne Vám povinnost po každé vyplňovat Vaše údaje nutné pro zpracování fotografíí (jméno, příjmení, místo vyzvednutí atd.). Zakázku lze objednat rovněž i bez registrace. Při registraci vyplníte povinné údaje nutné pro zpracování Vašich zakázek.

Nahrání a úprava fotografií - pro nahrání fotografií vyberete adresář, v něm označíte pomocí výběrových možností Windows (Ctrl A vše, SHIFT první - poslední, Ctrl výběr atd.) Vaše soubory s fotografiemi. Soubory musí být typu JPG. Po potvrzení výběru dojde k nahrání fotografií - proces nahrávání může trvat delší dobu, závisí na množství odesílaných dat a rychlosti Vašeho připojení k internetu. Je nutné počkat na potvrzení o úspěšném uložení fotografií!!! Po nahrání všech fotografií zvolíte OK a provedete nastavení parametrů tisku.

Výběr formátu a povrchu - zakázku není nutné okamžitě dokončit. Můžete ji nechat rozpracovanou (provedete odhlášení) a dokončit ji třeba následující den. Pro nahrané fotografie je nastaven implicitně formát 10x15/mat. Pokud si přejete jiný formát, označíte pomocí zatržítka nebo pomocí označit vše požadované fotografie. Po té provedete EDITACI označených fotografií a potvrdíte změnu.

Dokončení zakázky - po dokončení výběru a úprav fotografií provedete dokončení zakázky (tlačítko dokončit). Po té dojde k odeslání Vaší objednávky ke zpracování fotografií. V průběhu vytváření Vaší objednávky jste informováni o celkové ceně zakázky. Po přijetí zakázky do laboratoře obdržíte MAIL o přijetí zakázky a o termínu, kdy budou fotografie doručeny do výdejního místa.

Doba zpracování - Vaše fotografie budou zpracovány do 3 pracovních dnů, počítáno od následujícího dne, kdy byla objednávka potvrzena.

Cena a vyzvednutí zakázky - Z důvodu nákladů na výrobu zakázky je minimální cena zakázky, kterou lze objednat 30,-Kč. Hotové fotografie si můžete vyzvednout přímo na prodejně ve Znojmě, nebo si je nechat zaslat poštou na dobírku přímo do Vašeho bydliště. Při ceně zakázky nad 2000,- Kč neplatíte poštovné.  Poštovné k zakázce činí 149,- Kč (doručení do druhého dne od podání zásilky na poště nebo zásilkovně). Balné je účtováno dle velikosti a náročnosti zakázky (fota do obálky až po spec. pouzdra na fotoplátna ...)

- PRO FOTOGRAFY lze domluvit individuální ceny a zřídit FTP přístup. Tzn. fotolaboratoř je Vám přístupná 24 hodin denně - můžete se kdykoliv připojit na náš server z pohodlí Vašeho domova či ateliéru. Server lze ,,přilinkovat" k Vašemu počítači jako externí disk.  Zakázky pak lze jednoduše posílat do fotolaboratoře po celých adresářích včetně všech podsložek
. Stačí si pak jen vyzvednout hotové fotografie na prodejně, resp. na některé z fotosběren. Po domluvě lze fotografie doručit přímo k Vám. Více informací na fotop@fotop.cz .

Líbí se Vám moje fotografie? Rád vyfotím i Vás. Napište mi!
Jsem fotograf ze Znojma a rád přijedu i k Vám.Copyright © Fotop / 2024 Vyrobil Kováč Štefan
Návrat na obsah